Topánky pre každého

Lacne topanky online

Aké dámske topánky na leto pre podnikateľky?

Robenie kariéry poskytuje uspokojenie, živobytie a rozširuje obzory. Preto si tak mnoho žien volí cestu podnikateľky a dôsledne šplhá nahor. Avšak bez pohodlných topánok sa to nepodarí. Nie bezdôvodne kedysi Marilyn Monroe povedala: „Dajte žene vhodnú obuv a dobyje svet.“ Záver je taký, že ak idete do práce, je nutné postarať sa aj o túto časť šatníka. Otlak a odretá päta vám nedovolia sústrediť sa na tom, čo je potrebné. A pretože v lete nie je vhodné ísť do kancelárie v žabkách, je lepšie staviť na letné sandále na platforme alebo na ľahké lodičky na nízkom opätku. Klasicky, štýlovo a elegantne. Budú vhodné k nohaviciam aj k šatám. Zaistia pohodlie a chodidlám dovolia dýchať. Dodajú vám tiež sebaistotu a dokonale doplnia podnikateľskú alebo casualovou štylizáciu.

Lodičky na nízkom opätku ideálne do práce

Každá žena nie je fanúšičkou vysokých opätkov. Občas to vyplýva z pohodlia, a občas zo zdravotného hľadiska. Našťastie na trhu možno získať rôzne modely, vrátane lodičiek na nízkom opätku. Sme názoru, že týmto topánkam netreba robiť reklamu – hovoria samé za seba. Sú elegantné, veľmi ženské a super pohodlné. Vhodné k nohaviciam aj k šatám. Ideálne profilujú chodidlo a spôsobujú, že sa celá noha dokonale prezentuje. Okrem toho nezaťažujú chrbticu, dokonca počas niekoľkohodinového nosenia. Takže bez ohľadu na to, kde pracujete – v banke, v škole alebo veľkej korporácii – ak na vašom pracovisku, na oblečení záleží, budú lodičky na nízkom opätku dokonalou voľbou. Pretože na výber máte rôznorodé modely. Môžete staviť na topánky v jednotnej farbe alebo si zvoliť niečo extravagantnejšieho. Nakoľko musia byť sako, nohavice alebo sukňa absolútne elegantné, tak pomocou lodičiek môžete prepašovať trochu vlastného štýlu.

letne sandale na platforme

Letné sandále na platforme na každú príležitosť

Pamätajte – vietnamky alebo žabky sa hodia iba na pláž. Pri voľbe oblečenia do práce, by ste mali radšej staviť na letné sandále na platforme. Sú oveľa elegantnejšie, pekne dvíhajú zadok a opticky zoštíhľujú postavu. Stojí za to sa pre nich rozhodnúť, najmä ak zastávate vedúcu pozíciu. Pretože sú vhodné ako k dámskym kostýmom, tak aj šatám a casaulovým súpravám. Aj keď sa spravidla sandálky nespájajú so štylizáciou podnikateľky, sme názoru, že je to otázka voľby vhodného modelu. Aby boli letné sandále na platforme súčasťou služobného oblečenia, je potrebné dbať na to, aby sa miesto neónových a strakatých vzorov vyznačovali jednotným odtieňom a mali univerzálny charakter. Čo to znamená? Že sú do kancelárie oveľa vhodnejšie čierne, béžové alebo modré sandále ako ružové alebo s viacfarebnými fliačikmi. Nakoniec, ak budete investovať do obuvi v tlmených farbách, budete ho môcť kombinovať s oblečením v každej farbe.

Je samozrejmé, že dámske letné topánky musia spĺňať veľa kritérií, o to viac, ak hovoríme o páre, ktorý je určený do práce. Mali by byť ľahké, pohodlné a dovoliť koži dýchať. Navyše by mali byť súčasťou firemného dress code. Našťastie, množstvo modelov dostupných na trhu umožňuje prispôsobiť strih potrebám každej ženy.

Adriana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top