Topánky pre každého

Lacne topanky online

Dámske gumáky – neboja sa zlého počasia

Postavíte sa pri otvorenom okne a nadýchnete sa. Je to úžasné, aký čistý je vzduch po daždi! Je čas ísť na dlhú prechádzku po lese. Vaše dámske gumáky Vám umožnia prejsť suchou nohou cez kaluže, po lesnom teréne a tiež po blate na lesných cestičkách. Ako vidíte, s gumákmi môžete chodiť na obľúbené miesta bez obavy, že budete mať mokré nohy.

Prečo mať gumáky?

Dámske gumáky (https://www.shelovet.sk/slo_m_Damska-obuv_Damske-gumaky-900.html) nie sú iba praktické, ale aj dobre vyzerajú! Hodia sa k Vašej bunde alebo plášťu, džínsam alebo šatám. Teda vďaka gumákom sa môžete predierať mestskou džungľou a lesnými cestičkami a vracať sa z prechádzky s úsmevom.

dámske gumáky

Praktická obuv pre suché nohy – dámske gumáky

Veľká výhoda dámskych gumákov je jasná: aj v najviac daždivom počasí môžete chodiť po kalužiach a stále budete mať suché nohy. Pretože gumové topánky sú veľmi populárne, sú teraz dostupné v rôznych štýloch a rôznych farbách. Koniec výlučne čiernym gumákom. V internetovom obchode Shelovet.sk nájdete gumáky červené, biele, ružové a dokonca aj kárované! Gumáky v intenzívnej farbe pomarančovej, svetloružovej alebo svetložltej sú dokonalými doplnkami do zlého počasia.

 

K čomu si obuť dámske gumáky?

Spojte dámske gumáky s tmavomodrými džínsami, voľným svetrom a farebným dáždnikom. Môžete spojiť gumáky s efektným kvetovaným vzorom s tmavými pančuchami, krátkou sukňou, plášťom a bordovým klobúkom. Dámske gumáky s okúzľujúcim bodkovaným vzorom doplnia každodenné oblečenie z džínsov a voľnej bundy. Dámske gumáky siahajúce ku kolenám sa hodia na chodenie v hlbokom blate. Kratšie verzie, ktoré končia v polovici lýtok, sú správnym spoločníkom na cestičky v meste.

 

Dámske gumáky pre suché nohy a štýlový vzhľad

Zhrnutie: dámske gumáky chránia nohy pred dažďom a blatom, vďaka čomu môžete relaxovať aj v daždivom počasí a vrátiť sa domov so suchými nohami. Okrem toho gumáky sú dostupné v mnohých variantoch, z ktorých si môžete vybrať. Podľa požiadavky na vzhľad a cieľ vyberajte ten správny model:

 

  • Extravagantné dámske gumáky so zábavnými vzormi, kárované, s pásikmi alebo roztomilou bodkovanou potlačou.
  • Môžete si zabezpečiť dobrú náladu v zlom počasí, keď si obujete gumáky vo farbách ako svetloružová alebo neónovo žltá.
  • Dámske gumáky v čiernej alebo sivej farbe s elegantnou sponou sú diskrétne a elegantné a hodia sa k biznisovému outfitu. Lakované modely vyzerajú výnimočne dobre s džínsami a kombinézami.
  • V chladnejších dňoch podšívka a teplá vložka zabezpečujú nohám teplo.
  • Pri prechádzkach alebo pri práci v záhrade gumáky so šnúrkou a výrazne profilovanou podrážkou zabezpečia dobrú priľnavosť na zablatených povrchoch. Amortizujúca podrážka podporuje nohy pri dlhých prechádzkach.

Adriana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top