Topánky pre každého

Lacne topanky online

Lodičky – ako ich vybrať, aby boli pohodlné?

Veľa žien si jednoducho nedokáže predstaviť svoj život bez svojich milovaných vysokých podpätkov. Ženy milujú lodičky a mnohé z nich majú dokonca v šatníku niekoľko párov. Je však potrebné priznať, že vybrať tie perfektné nie je jednoduché. O to viac, že výber je naozaj obrovský. Perfektné lodičky sú tie, ktoré skvelo vyzerajú na nohách a poskytujú pohodlie. Čo teda vziať do úvahy pri výbere vysokých podpätkov?

 

Farba lodičiek

 

Ak ide o farby, výber lodičiek je v tomto ohľade obrovský. Dobrým riešením je však zvoliť univerzálne farby. Mnoho dám volí červené lodičky. Takéto topánky dobre vyzerajú, ale nie vždy sa hodia pre každú príležitosť. Pri nákupe lodičiek je preto dobré zvoliť čierne alebo krémové farby. Sú to klasické a univerzálne farby. Čierne alebo krémové lodičky sa hodia takmer na každú príležitosť a ku každej štylizácii. Nie je tiež bezvýznamné, že čierne a krémové farby sú farby, ktoré ladia s takmer každou postavou. Pri výbere dámskych špičkových topánok je preto dobré kúpiť aspoň jeden pár v týchto farbách.

 

Veľkosť lodičiek

 

Nech už vyberiete akúkoľvek farbu, najdôležitejšie je, aby topánky sedeli. Preto je správny výber veľkosti lodičiek tak dôležitý. Veľkosť má pre lodičky veľký význam. Ak sú príliš malé, potom bude nosenie nepríjemné. Nielenže ich nosenie nebude pohodlné, ale príliš malé lodičky môžu tiež spôsobiť pľuzgiere. To isté platí aj pri výbere príliš veľkých lodičiek. Takéto dámske topánky vám pri chôdzi jednoducho skĺznu z nôh. V tomto prípade nie je ťažké sa potknúť. Preto je pri nákupe lodičiek tak dôležité ich starostlivo vyskúšať. Vždy skúšajte topánky na obe nohy a prejdite sa v nich. Iba tak zistíte, či topánky sedia a sú naozaj pohodlné. Obutím iba jednej topánky nie je najlepším testom ich veľkosti a toho, či sa naozaj hodia.

 

Lodičky a ich podpätky

 

Ako už bolo uvedené, lodičky by mali byť pohodlné a bezpečné. Zvláštna pozornosť by preto mala byť venovaná podpätkom. Dámam, ktoré chcú začať nosiť lodičky, sa zriedka odporúča kúpiť si vysoké a tenké podpätky. Pri nákupe lodičiek je dobré vybrať si tie s podpätkom na kline. Je dobré, keď sa mierne odchyľuje od pravého uhlu. Toto riešenie výrazne zvyšuje stabilitu obuvi. Dôležitá je tiež výška podpätkov. V ideálnom prípade by to malo byť 5-8 cm. Dámske topánky v dizajne lodičiek je možné kúpiť aj na platforme. To je spôsobené skutočnosťou, že vysoké podpätky na platforme sú veľmi pohodlné.

Adriana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top