Topánky pre každého

Lacne topanky online

Lodičky na platforme – elegantné a pohodlné topánky

Ak chcete mať štýlové a módne topánky, ktoré sa skvele hodia ku každému outfitu, lodičky na platforme budú ideálnou voľbou.

V priebehu rokov mali vysoké podpätky v ženskom šatníku vždy zvláštne miesto. Nielen, že sú neuveriteľne všestranné, ale sa aj ľahko kombinujú s rôznymi outfitmi. Dámske lodičky a podpätky na platforme určite dodajú šmrnc a sebavedomie na každom kroku.

Lodičky na platforme – pohodlie ruka v ruke s designom

Lodičky na platforme (https://www.shelovet.sk/slo_m_Damska-obuv_Damske-lodicky_Lodicky-na-vysokom-podpatku-1598.html) poskytujú bezkonkurenčné. Nakupujte na Shelovet.sk a nájdite perfektný pár lodičiek na veľkú svadbu alebo si kúpte pohodlné topánky na vysokom podpätku, ktoré oživia vaše večerné rande. Aj keď nemusia byť také pohodlné ako elegantné tenisky alebo topánky s plochou podrážkou, môžete sa rozhodnúť pre topánky s vložkou s pamäťovej peny prepohodlie a podporu.

Čím sú lodičky na platforme?

Podpätky na platforme pozostávajú z hrubej platformy na prsty, ktorá dvíha metakarpy nositeľa. Táto dodatočná rovná plocha v prednej časti topánky poskytuje pohodlie a tiež zvyšuje výšku používateľa o niekoľko centimetrov. Je to šikovný spôsob, ako nosiť skutočne vysoké lodičky bez toho, aby ste si pri chôdzi spôsobili príliš veľa problémov.

Čo si obliecť k lodičkám na platforme?

Bez ohľadu na príležitosť budeš pripravená na oficiálne oslavy, špeciálne príležitosti či večerné prechádzky pre ženy počas celého roka vďaka najnovším módnym topánkam. Ak sa chystáte na stretnutie s priateľmi v meste, môžete si obuť vysoké podpätky so šatami na ramienkach alebo koktejlovými šatami. Ak sa však chystáte na obchodné stretnutie, skombinujte business šaty s tmavomodrými alebo čiernymi lodičkami.

Ako nosiť pohodlne podpätky na platforme?

Aj keď platformy môžu vyzerať skutočne vysoké a nepríjemné, v skutočnosti sú oveľa pohodlnejšie ako lodičky či iné topánky na podpätku. Výhodou tohto štýlu je, že platforma robí pätu kratšou. Váha je rovnomerne rozložená na podrážke. Ak potrebujete ďalšiu podporu, skúste použiť silikónové vložky, aby ste mali nohy pevnejšie v topánkach. Takto zabránite kĺzaniu v pätách. Bez ohľadu na dôvod alebo sezónu sú topánky na platforme vždy správnou voľbou! Vďaka topánkam na platforme vo svojej zbierke ste pripravená na deň vo veľkom štýle.

Adriana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top