Topánky pre každého

Lacne topanky online

Vysoké čižmy – topánky prispôsobené Vašej aktívnosti!

Ak chcete nájsť ideálne topánky, najmä v internetovom obchode, musíte vedieť niekoľko vecí. Napríklad, odkiaľ viete, či tie vysoké čižmy nad kolená budú sedieť na Vašich lýtkach? Ako budú vysoké alebo či budú naozaj až ku kolenám, či vysoké iba do lýtok? Ktoré topánky si vybrať ku športovej aktivite, najmä keď chodíte po horách? Pozrite si našu ponuku topánok prispôsobenú Vám! 

 

Vysoké čižmy – ideálne na zimný deň 

Ak milujete módnu a teplú obuv, vyberte si vysoké čižmy, ktoré v zimnej scenérii budú vyzerať veľmi žensky. Nezávisle od toho, či máte široké či stredné lýtka, vysoké čižmy sa dobre prispôsobia Vašim nohám. Nájdite pár, ktorý je dodatočne zateplený a lýtka nebudú nikdy mrznúť.

 

Ako zmerať šírku lýtok? 

Obvod lýtka v topánkach sa meria v najširšom mieste lýtka. Zoberte si meter a zmerajte najširšiu časť lýtok, sediac aj stojac. Pravdepodobne budete mať v každej pozícii iný rozmer. Aby ste získali najlepšiu presnosť, zmerajte lýtka večer alebo po prechádzke. Môžete si tiež zmerať topánky pri nosení legín, pančúch alebo džínsov, ktoré budete nosiť to topánok.

 

Vysoké čižmy nad kolená – elegancia na chladný večer

Elastické vysoké čižmy nad kolená so zvrškom vyrobeným z elastických materiálov sú populárne u osôb, ktoré majú široké lýtka alebo veľmi pekné nohy, pretože  sa topánky roztiahnu a tým sa prispôsobia širším častiam nôh.

Hľadajte topánky z mäkkej kože, ktoré Vám zjednodušia obúvanie topánok, alebo také, ktoré majú nastaviteľné šnurovanie, elastické časti alebo spony na lýtkach. To Vám umožní nastaviť šírku topánok na lýtkach.

Vysoké čižmy nad kolená v zime sa výborne hodia k štylizácii úpletové šaty, hrubé pančuchy, vlnený sveter a zladená čiapka so šálom. Najčastejšie vyberanými farbami čižiem na zimu sú čierna, grafitová, tmavozelené a hnedá. 

 

Trekové topánky – topánky, vďaka ktorým zájdete naozaj vysoko!

Odolné trekové topánky sú zárukou úspechu každej túry do hôr. Najmä ak idete na dlhšiu túru, budete potrebovať topánky, ktoré Vám budú sedieť. Trekové topánky s tvrdou podrážkou sú najlepšie na ťažký horský terén s ostrými kameňmi. Ak si vyberiete populárne turistické chodníky, môžete si vybrať trekové topánky s krátkym zvrškom. Na menej ťažké trasy budú ideálne. Pamätajte na výber správnych ponožiek, aby ste nemali otlaky a pľuzgiere.

Adriana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top